Ostravice, železniční přejezd - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2010
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
12. 12. 2009, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m

Porovnat s etapou 22.1.2022 | 25.1.2020 | 19.1.2019 | 20.1.2018 | 4.2.2017 | 18.12.2016 | 30.1.2016 | 20.12.2015 | 31.1.2015 | 21.12.2014 | 19.1.2014 | 22.12.2013 | 2.2.2013 | 22.12.2012 | 4.2.2012 | 5.2.2011 | 21.11.2010 | 6.2.2010 | 21.2.2009 | 17.1.2009 | 15.11.2008 | 16.2.2008 | 12.1.2008 | 8.12.2007 | 18.11.2007 | 17.2.2007 | 3.2.2007 | 13.1.2007 | 9.12.2006 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 29.12.2005 | 10.12.2005 | 12.11.2005 | 12.2.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 20.11.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 12.12.2009, 23:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
1 Čer Tomáš cz MADT Sport Klapka 250 00:00:00
2 Kauer Adam cz Hasiči Bag Bike 240 00:00:00
3 Hudeček Petr cz Forman Cycling Team 235 00:00:00
4 Matulů Víťa cz Forman Cycling Team 232 00:00:00
5 Kaleta Daniel cz Jump Sport-Moira 230 00:00:00
6 Kacíř Vlastimil cz Olympáci 228 00:00:00
7 Najvert Stanislav cz Fialové kobry 226 00:00:00
8 Litvik Miroslav sk PONEK.SK 224 00:00:00
9 Ručka Richard cz Jump Sport-Moira 220 00:00:00
10 Hejneš Leopold cz Hasiči Bag Bike 219 00:00:00
11 Staniek Martin cz YOGi Racing Ostrava 216 00:00:00
12 Bezunk Ondřej cz Forman Cycling Team 215 00:00:00
13 Ponek Marian sk PONEK.SK 212 00:00:00
14 Svoboda Tomáš cz Olympáci 211 00:00:00
15 Tomeček Lubomír cz Forman Cycling Team 210 00:00:00
16 Figura Michal cz Forman Cycling Team 209 00:00:00
17 Trebuna René cz Jump Sport-Moira 207 00:00:00
18 Kimla Jan cz Olympáci 206 00:00:00
19 Grycman Kazimir pl UJA 204 00:00:00
20 Michna Roman vk studiosolaris.cz/TiS 203 00:00:00
21 Prášil Vítězslav cz VŠB Ostrava 202 00:00:00
22 Lukasik Zbigniew pl KW Jastrzebie 201 00:00:00
23 Naruszewicz Arkadiusz pl Speedy Gonzales 199 00:00:00
24 Jeřábek Kamil cz veslařský klub Ostrava 196 00:00:00
25 Šindelek Pavel cz Olympáci 192 00:00:00
26 Šták Daniel cz Baník Ostrava 190 00:00:00
27 Blačinský Petr cz PS Kamenec 189 00:00:00
28 Friedel Jan cz Přátelé zeleného údolí 188 00:00:00
29 König Michal cz Sundance a fachmani 187 00:00:00
30 Žaloudík Jiří cz Abadzikra Team 186 00:00:00
31 Kopecký Tomáš cz ZHORTEAM 184 00:00:00
32 Bieryt Zbyszek pl Speedy Gonzales 183 00:00:00
33 Žuška Marcel cz Abadzikra Team 181 00:00:00
34 Krhut Martin cz Hasiči Bag Bike 180 00:00:00
35 Rodryč Michal cz ED6U Palermo Elemik 178 00:00:00
36 Pavlát Vojta cz Groš Team 177 00:00:00
37 Křenek Radek cz Groš Team 176 00:00:00
38 Merta Miroslav cz Abadzikra Team 175 00:00:00
39 Goláň Josef cz Gogy Team 174 00:00:00
40 Šotola Roman cz Porubští Rafani 173 00:00:00
41 Pětroš Michal cz VZS Ostrava 172 00:00:00
42 Mindek Tomáš cz Přátelé zeleného údolí 170 00:00:00
43 Levinský Lukáš cz Matrix Team 169 00:00:00
44 Knopp Petr cz ED6U Palermo Elemik 168 00:00:00
45 Rek Filip vk SK Valašského království 167 00:00:00
46 Krpec Lukáš cz Rock Technik Triatlon 166 00:00:00
47 Hlaváč Lumír cz FUGA 165 00:00:00
48 Toman Petr cz Forman Cycling Team 164 00:00:00
49 Chýlek Patrik cz CK Frenštát p.R. 162 00:00:00
50 Mareš Petr cz HO Start 161 00:00:00
51 Tešnar Marek cz YOGi Racing Ostrava 160 00:00:00
52 Harabiš Radim vk SK Valašského království 159 00:00:00
53 Koudelka David cz VZS Ostrava 158 00:00:00
54 Kolouch David cz Deva Team 157 00:00:00
55 Suchánek Lukáš cz KHB Radegast 156 00:00:00
56 Pigula Jaromír cz Fialové kobry 155 00:00:00
57 Wasserbauer Lukáš cz Servisáci 153 00:00:00
58 Koukal Jan cz Abadzikra Team 152 00:00:00
59 Buchal Ivo cz Racing Olešná 151 00:00:00
60 Píša Martin vk SK Valašského království 149 00:00:00
61 Šplíchal Jan cz Sokol Starkoč 148 00:00:00
62 Stoszek Jan cz VZS Ostrava 147 00:00:00
63 Wzientek Tomáš cz Abadzikra Team 146 00:00:00
64 Body Marcel cz MADT Sport Klapka 145 00:00:00
65 Klapec Ondřej cz veslařský klub Ostrava 144 00:00:00
66 Filip Richard cz Ošler Team 143 00:00:00
67 Görlich Zdeněk cz veslařský klub Ostrava 140 00:00:00
68 Jeziorski Piotr pl UJA 139 00:00:00
69 Davídek Petr cz Olympáci 136 00:00:00
70 Tyleček Václav cz Kondor 135 00:00:00
71 Varady Jan cz Abadzikra Team 131 00:00:00
72 Krčmář Pavel cz Vřesina 130 00:00:00
73 Košák Jan cz Racing Olešná 129 00:00:00
74 Smejkal Lukáš vk SK Valašského království 128 00:00:00
75 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 123 00:00:00
76 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 121 00:00:00
77 Folta Jiří cz Kondor 117 00:00:00
78 Ryška Martin cz Fialové kobry 112 00:00:00
79 Kolčárek Ladislav cz Donghee Czech 111 00:00:00
80 Lichnovský Adam cz ED6U Palermo Elemik 109 00:00:00
81 Klimánek Lukáš cz HO Start 108 00:00:00
82 Wágner Petr cz ED6U Palermo Elemik 107 00:00:00
83 Groš Štefan ml. cz Groš Team 103 00:00:00
84 Much Pavel cz HO Start 102 00:00:00
85 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 101 00:00:00
86 Smutný Martin cz Porubští Rafani 98 00:00:00
87 Czyzewski Marcin pl KW Jastrzebie 97 00:00:00
88 Sikora Tomáš cz Kondor 92 00:00:00
89 Braš Petr cz Přátelé zeleného údolí 91 00:00:00
90 Stanislav Jiří cz Groš Team 89 00:00:00
91 Mezera Martin cz Ošler Team 88 00:00:00
92 Novotný Jiří cz Forman Cycling Team 86 00:00:00
93 Michalčík Karel cz Sundance a fachmani 85 00:00:00
94 Lesák Pavel cz CVK Opava 84 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...