Ostravice, železniční přejezd - jednotlivci

Fotogalerie

Články

Přidat odkaz
Ročník:
2010
Trasa:
Ostravice, železniční přejezd - Lysá hora
Datum:
12. 12. 2009, 10:00
Délka:
6,8 km
Převýšení:
879 m

Porovnat s etapou 22.1.2022 | 25.1.2020 | 19.1.2019 | 20.1.2018 | 4.2.2017 | 18.12.2016 | 30.1.2016 | 20.12.2015 | 31.1.2015 | 21.12.2014 | 19.1.2014 | 22.12.2013 | 2.2.2013 | 22.12.2012 | 4.2.2012 | 5.2.2011 | 21.11.2010 | 6.2.2010 | 21.2.2009 | 17.1.2009 | 15.11.2008 | 16.2.2008 | 12.1.2008 | 8.12.2007 | 18.11.2007 | 17.2.2007 | 3.2.2007 | 13.1.2007 | 9.12.2006 | 11.11.2006 | 4.2.2006 | 14.1.2006 | 29.12.2005 | 10.12.2005 | 12.11.2005 | 12.2.2005 | 22.1.2005 | 29.12.2004 | 18.12.2004 | 20.11.2004 | 24.1.2004 | 29.12.2003 | 8.11.2003 |

Tisk
Aktualizováno: 12.12.2009, 23:00:00
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
101 Krčmář Pavel cz Vřesina 130 00:00:00
102 Košák Jan cz Racing Olešná 129 00:00:00
103 Smejkal Lukáš vk SK Valašského království 128 00:00:00
104 Skomorowski Stanislaw pl SBD Energetyk Rybnik 127 00:00:00
105 Švantner Bohuslav cz Racing Olešná 126 00:00:00
106 Balko Peter cz Paprika Lysá hora 125 00:00:00
107 Mik Lubomír st. cz 124 00:00:00
108 Beremlijski Petr cz VZS Ostrava 123 00:00:00
109 Strakoš Vilem cz FUGA 122 00:00:00
110 Hegedüs Robert cz VZS Ostrava 121 00:00:00
111 Slovák Pavel cz Groš Team 120 00:00:00
112 Dědek Beskydský cz Klub Důchodců 119 00:00:00
113 Kaleta Karel cz Hrádek ve SL. 118 00:00:00
114 Folta Jiří cz Kondor 117 00:00:00
115 Soukup Lumír cz KPNP Rybí 116 00:00:00
116 Machůtová Lucie cz Fachmani Sundance 115 00:00:00
117 Varga Leonard cz Deva Team 114 00:00:00
118 Vilhelm Václav vk Olympáci 113 00:00:00
119 Ryška Martin cz Fialové kobry 112 00:00:00
120 Kolčárek Ladislav cz Donghee Czech 111 00:00:00
121 Kuželová Adéla cz ED6U Palermo Elemik 110 00:00:00
122 Lichnovský Adam cz ED6U Palermo Elemik 109 00:00:00
123 Klimánek Lukáš cz HO Start 108 00:00:00
124 Wágner Petr cz ED6U Palermo Elemik 107 00:00:00
125 Kacířová Svatoslava cz Olympáci 106 00:00:00
126 Mazgaj Břetislav cz Brets Hockey 105 00:00:00
127 Bieryt Agnieszka pl Speedy Gonzales 104 00:00:00
128 Groš Štefan ml. cz Groš Team 103 00:00:00
129 Much Pavel cz HO Start 102 00:00:00
130 Bednarz Luděk cz X-AIR Ostrava 101 00:00:00
131 Zeman Ludvík cz B-F-M 100 00:00:00
132 Smola Josef cz MK Seitl 99 00:00:00
133 Smutný Martin cz Porubští Rafani 98 00:00:00
134 Czyzewski Marcin pl KW Jastrzebie 97 00:00:00
135 Medvec Jiří cz Deva Team 96 00:00:00
136 Kavková Kateřina cz Kopřivnice 95 00:00:00
137 Válková Lenka cz Polach a dcera 94 00:00:00
138 Neprašová Iveta cz Přátelé zeleného údolí 93 00:00:00
139 Sikora Tomáš cz Kondor 92 00:00:00
140 Braš Petr cz Přátelé zeleného údolí 91 00:00:00
141 Groš Jakub cz Groš Team 90 00:00:00
142 Stanislav Jiří cz Groš Team 89 00:00:00
143 Mezera Martin cz Ošler Team 88 00:00:00
144 Hudeček Karel cz HUHU Mega Racing Team 87 00:00:00
145 Novotný Jiří cz Forman Cycling Team 86 00:00:00
146 Michalčík Karel cz Sundance a fachmani 85 00:00:00
147 Lesák Pavel cz CVK Opava 84 00:00:00
148 Pavlíková Lucie cz Mamina Klub 83 00:00:00
149 Balcárek Ondřej cz 82 00:00:00
# Jméno Tým Body Čas Rychlost (km/h) Stoupavost (m/h)
« První « Předchozí 1 2 Další » Poslední »

TR traťový rekord, CR rekord ve věkové kategorii, PB osobní rekord

Podržíš-li myší kurzor nad symbolem, dozvíš se, jaké to zlepšení bylo...